Silné pixely
Redmi Note 4 přináší snímky, které jsou ostré, jasné a plné světla, s vylepšeným 13MP CMOS fotoaparátem s osvětlením na zadním panelu (BSI) a větší plochou. Kolekce jsou skutečně životní, s dokreslením na vysoce výkonném procesoru obrazových signálů ISP) a 5dílných objektivů. Dodává se také s automatickým zaostřováním pro detekci fáze (PDAF) pro ultra rychlé zaostření o velikosti 0,1s, což je obzvláště vhodné pro fotografování pohybujících se objektů.

CMOS fotoaparát

Ultra rychlé PDAF

Větší pixely

Zachyťte nejjasnější okamžiky života
Snímač CMOS 13MP s eliminací šumu je vybaven většími pixely o velikosti 1,12μm s 25% větší plochou čočky, než snímač kamery na modelu Redmi Note 3. To vám dává možnost zachytit úžasné snímky i v náročných situacích s nedostatečným osvětlením.
Kdekoli je světlo, tam se může fotografovat. - Alfred Stieglitz (1864-1946)
Vysoce výkonný ISP
Vysoce výkonný procesor obrazových signálů (ISP) je dodáván se specializovanou technologií zpracování obrazu na hardwarové úrovni, která provádí úpravy na úrovni pixelů v dynamickém rozsahu každé fotografie a zlepšuje pořízené fotografie i při slabém osvětlení.
Slabé osvětlení
Redmi Note 4 přichází s technologií vylepšení kvality osvětlení, která zvyšuje jas snímků při slabém osvětlení. Fotoaparát pořídí 3 nepřetržité snímky, inteligentně odstraňuje šum a pak je spojuje, což vede k skutečnému vyobrazení s nízkým zkreslením a rušením.
Místní mapování tónů
Mapování místních tónů v reálném čase zlepšuje kontrasty a detaily dynamického rozsahu fotografií. Automaticky upravuje úroveň jasu každého pixelu a dramaticky zlepšuje kvalitu obrazu.
Velká f / 2,0 clona
Přední i zadní fotoaparát mají velkou f / 2,0 clonu a přicházejí s modrými skleněnými filtry, které potlačují infračervené záření a vytvářejí fotografie s lepší korekcí barev.
Vylepší tvář
Redmi Note 4 má 17 filtrů v reálném čase a zkrášluje tvář zvýrazněnými proporcemi, perfektním odstínem pleti, tónem a intenzitou pro každé selfie.
f/2.0
Clona
17
filtrů v reálném čase
36
Zkrášlujících profilů
Vylepšená verze aplikace Beautify nyní přichází v režimu Smart a Pro zajišťuje ovládání optických vláken pro hubnutí obličeje a vyhlazení tónu pleti.
Selfies jsou mnohem zábavnější díky integrovanému rozpoznání obličeje, které inteligentně detekuje věk a pohlaví.
Vše vypadá lépe pomocí filtrů. Redmi Note 4 má 17 filtrů, které tónují Váš snímek v reálném čase, takže si můžete před náhledem uložit náhled filtru.
  • Zkrášlujících profilů
  • Rozpoznávání obličejů
  • Filtry v reálném čase
Kompletní fotoaparát
Vyberte si z 9 profesionálních režimů fotoaparátu, které zahrnují panorama, ruční režim, zkrášlení, scénu a další. Praktické nástroje jako Straighten (Zarovnání) používají vestavěné senzory telefonu pro vyrovnání rámečku. Vychutnejte si větší kontrolu nad každým snímkem se zvukovými spouštěči a odpočítávacím časovačem.

Zarovnání

Hlasová spoušť

Změna sklonu

Rozsáhlé nástroje pro úpravy
Proč si stahovat aplikace pro úpravy fotografií, když je máte přímo v Galerii? Redmi Note 4 přichází s rozsáhlou sadou nástrojů pro úpravy, oříznutí, čmárání a sdílení fotografií a videí.
  • Filter
  • Enhance
  • Adjust
  • Doodle
  • Mosaic
Všechny důležité věci na jedné stránce.