Redmi 4X
4100mAh dvoudenní baterie


5" displej / Vysokokapacitní baterie 4100mAh / Snapdragon 435 osmijádrový procesor

Lépe, rychleji, déle - Redmi 4X

Redmi 4X se zaměřuje na nejdůležitější aspekty skvělého zážitku ze smartphonu. Napájení 4100mAh je v pohotovostním režimu až 18 dní a až 2 dny při velmi náročném používání. Je úžasné, že velká baterie je umístěna v malém kovovém rámečku s 5 "displejem, který dokonale padne do dlaně, ale také nabízí lepší a trvalý výkon na osmi-jádrovém procesoru Snapdragon 435. Očekávejte lepší, rychlejší a delší výkon s naším novým Redmi 4X.

Vysokokapacitní baterie 4100mAh 5ʺ displej Prémiové kovové tělo Snapdragon 435 osmijádrový procesor

Běží déle s 4100mAh baterií

Jsme hrdí na to, že tvoříme smartphony, které mají vysokokapacitní baterie bez ústupků. Je to výzva, kterou si naši konstruktéři a inženýři denně přebírají. U Redmi 4X náš tým ušel dlouhou cestu, aby pečlivě naplánoval design, provedl hloubkový výzkum baterií a provedl optimalizaci na úrovni systému, aby představil smartphone, který vyniká jak životností, tak designem.

Konečná krása

Nový Redmi 4X je uzavřený v krásném kovovém těle, které je vyrobeno z eloxovaného hliníku. Zadní strana prošla diamantovým řezacím procesem, který produkuje dva jasné pásy, což dodává další brilantní jiskru na celý telefon.

Gold
Black

Uchopte

Na velikosti záleží. Redmi 4X přichází s 5" HD displejem a velikostí, díky které pohodlně sedí v ruce. Naši návrháři pokročili ke zlepšení ergonomie a oblékli jej do zkoseného kovového rámu se zúženými okraji, který pohodlně spočívá v dlani, a to dokonce i během maratonových her, či filmových sedánků. Dodává se s hladkým předním sklem o průměru 2,5 D.

5ʺ HD
displej
2.5D
zahnuté sklo

Snapdragon 435 osmijádrový procesor

Jsme přesvědčeni, že Vám poskytneme dlouhý, plynulý zážitek na Redmi 4X. Napájecí zdroj 4100mAh je poháněn procesorem Snapdragon 435 octa-core, který se může pochlubit lepším výkonem a spotřebovává méně energie, než jeho předchůdce. Nyní můžete hrát své oblíbené mobilní hry celý den, každý den, aniž by došlo k jakýmkoli zpožděním.

Rychlejší odemčení díky otisku prstu

Už Vás otravuje odemykání kódem? Nechte Vaše prsty odemknout Váš telefon. Redmi 4X je dodáván se snímačem otisků prstů, který vám umožní rychlé odemčení a přístup k vašemu privátnímu profilu a souborům.

Fotografujte jako profesionál s 13MP zadní kamerou

Ihned uvidíte rozdíl, když pořídíte snímek na Redmi 4X. Pořízené fotografie jsou ostré, živé díky 13MP zadní kameře, která je dodávána s PDAF pro rychlé zaostřování o délce 0,3s. Dodává se s celou řadou vestavěných funkcí fotoaparátu, které vám pomohou bez námahy pořídit krásné panoramatické a jasné noční snímky. Můžete dokonce aplikovat 36 vestavěných inteligentních profilů krásy a celou řadu filtrů v reálném čase a vylepšit vaše fotografie.

Disponuje skvělými funkcemi

 • Galerie tapet

  Vychutnejte si nádherné tapety z galerie, když se rozsvítí zamčená obrazovka. Tyto tapety pocházejí z nejrůznějších zdrojů, díky nimž si každý den můžete vychutnat proud vizuálně bohatého obsahu, který Vás bude inspirovat a fascinovat.

 • Váš soukromý druhý prostor

  Použijte různé přístupové kódy nebo otisky prstů pro přístup k různým profilům Vašeho Redmi 4X, každý s vlastní tapetou, aplikacemi, soubory a fotografiemi. Perfektní pro časy, kdy chcete předvést svůj telefon bez ohrožení soukromí.

 • Dvojité aplikace

  Dva jsou lepší než jeden. Buďte ohromeni naší nativní funkcí Dual Apps, která vám umožní vytvořit a přihlásit se do dvou účtů pro libovolnou aplikaci. To zahrnuje WhatsApp, Facebook a další!

 • Univerzální infračervené dálkové ovládání

  Nyní můžete dálkově ovládat televizor, set-top boxy, klimatizaci, ventilátor a DVD pomocí vašeho Redmi 4X. Snadno přepínat kanály, nebo dokonce prohlížet televizní programy, které jsou aktuálně vysílány…

Redmi 4X

 • Gold
 • Black
 • Vysokokapacitní baterie 4100mAh

  Až 18 denní pohotovostní režim

 • Snapdragon 435

  Osmi-jádrový procesor

 • HD displej

 • 13MP

  Zadní fotoaparát

 • Snímač otisků prstů

  Vyšší ochrana, rychlé odemčení